Hakkımızda

Akgüven Danışmanlık
Dış Ticaret Limited Şirketi

danismanlik

Akgüven Danışmanlık, bireysel ve kurumsal müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla hizmet vermektedir.

Firmamız, alanında uzman personeliyle bir danışmanlık firmasından alacağınız tüm hizmetleri özenle değerli müşterilerine sunmaktadır.

Bireysel veya kurumsal ihtiyacınız olan yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, vize işlemleri, çeviri hizmetleri, sigortacılık, sağlık turizmi ve dış ticaret işlerinizde ile size özel hizmetler sunmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde ki uçak bileti ve vize hizmetlerinizde size özel kalite de ekonomik çözümler..

Vize Hizmetleri: Kaizen, uzman vize danışmanları ile turistik ve ticari vize başvuru süreçlerindeki değişimleri yakından takip ederek ilgili konsolosluklar ve müşterileri arasında yetkin iletişim görevini üstlenmektedir. Vize işlemlerinin olumlu bir şekilde sonuçlandırılması için gerekli bilgilendirme ve önerileri yapar. Müşterilerine vize başvurularında zamandan tasarruf sağlar.

Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliğine üye olan devletlere Schengen Vizesi olmak üzere, tüm yurtdışı seyahatlerinizde zaman tasarrufu sağlayarak vize almanıza yardımcı oluyoruz.

Yüksek kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Akgüven Danışmanlık, müşterilerinin işlerine değer katmayı amaç edinmiştir.

parallax background